Start your way

Cestování nikdy nebylo jednodušší

Bavte se životem. Naplánujte si své cestování jednoduše a rychle. Parkujte doma a dopravte se na zvolené místo dle vlastní volby – vzduchem nebo po zemi. S GyroMotion budete jezdit i létat rychle a bezpečně.

 

Fly the sky

Leťte přímým směrem bez oklik

Dopravní zácpy na silnicích prostě přeskočte vzduchem. Kochejte se krásnou krajinou a vychutnejte si let plnými doušky. Leťte rychle nebo si nad zajímavými místy zpomalte. Získejte pilotní i řidičské oprávnění najednou ve specializované škole FLYWAY.

 

Ride the road

Létat a zároveň jezdit po silnici je odvěkým snem každého cestovatele.

Nejde to vzduchem? Prostě jeďte po silnici - s GyroMotion budete nepřehlédnutelní. Natankujte u pumpy a opět vzlétněte nad provoz. Využijte ideální nabídky Můj let pro získání licence pro GyroMotion


Poznejte naše produkty

Enjoy your life

Užívejte si cestování bez omezení

Užívejte si cestování bez omezení. Chtěli byste se podívat na vzdálená místa, kam cesta trvá dlouhé hodiny? GyroMotion nabízí ideální přelet k vybrané destinaci nebo přejezd přes hranice jako automobil
a opětovný vzlet s neomezenými možnostmi.

Poznejte naše produkty

JÍZDA, VZLET I PŘISTÁNÍ

Dojeďte na nejbližší startovací plochu, podobně jako letadlo se rozjeďte a jste ve vzduchu. Přistanete spíše jako vrtulník, a k tomu Vám bude stačit méně jak 40 metrů.

Vírník s GyroMotion není létající auto, ale jezdící létací stroj. Moderní technologie přenosu hnacích sil umístěná do konstrukce pojezdového kola zajišťuje povolenou jízdu po silnici do 40km/h. Přeměna z módu automobil do letové pohotovosti netrvá déle jak 5 minut.

LEHKÁ OVLADATELNOST

Stejně jako u všech podobných leteckých strojů, vírník není ovládán pomocí volantu. Ve vzduchu je to logické, na silnici se budete neskutečně bavit.

Ovládací prvky pro let zahrnují knipl a vestavěné letecké přístroje, které se ve vírníku nacházejí již před instalací technologie GyroMotion. Ovládání pro pohyb po zemi zahrnuje jednotku „Pilot Interface“ a hardware rozhraní ukryté u sedadla řidiče.

TANKOVÁNÍ A DOJEZD

S GyroMotion budete působit rozruch na jakékoli benzinové pumpě. Je konec dosavadním potížím. Dojezd až domů s GyroMotion už bude vždy realitou.

Běžný Natural 95 vystačí k jízdě i létání a široká síť čerpacích stanic umožňuje tankování s komfortem automobilu. Vírník s GyroMotion jako jediný stroj na světě již dnes čerpá PHM v místech, kam jiní aviatici nemohou.

VÝKON A KOMFORT

Maximální pohodlí a letecké parametry vírníků AutoGyro s přidanou hodnotou technologie a designových prvků GyroMotion nadchnou odborníky i laiky.

Letová rychlost do 185 km/h, schopnost skoro levitovat při 30 km/h, nulové riziko pádu díky autorotaci a dojezd omezený jen velikostí palivové nádrže. Vlastní design a originální příslušenství GyroMotion tvoří kombinaci, které neodoláte.

STAŇTE SE ČLENEM RODINY

LUXUS A SPORTOVNÍ NADŠENÍ
TO VŠE JE GYROMOTION

Budete první na světě, koho budou lidé obdivovat, kdekoli se objevíte. Když zaparkujete v centru města, zaletíte si do lázní, stavíte se v kavárně nebo navštívíte oblíbený hrad, všude tam se dostanete rychle a bezpečně.

Ať již vlastníkem vírníku AutoGyro jste nebo o zakoupení uvažujete, v obou případech si můžete vychutnat neopakovatelné zážitky na zemi a ve vzduchu s technologií GyroMotion. Vstupte společně s námi do nové éry kombinované mobility.

Kvalitní technologie

Zjistěte, proč tyto stroje
jsou, jaké jsou!

Více o technologii

REVOLUČNÍ TECHNOLOGIE

GYROMOTION PRO LET I JÍZDU NA SILNICI

GyroMotion je technologickým řešením pro elektropohon vírníku zahrnujícím primární motor spojený s nosným rotorem pro pohyb ve vzduchu a sekundární motor pro jízdu na pozemních komunikacích. Vírník GyroMotion je opatřen povinnými bezpečnostními prvky, jako jsou speciální světlomety, zpětná zrcátka, klakson, blikače a odrazky, odnímatelná registrační značka, výstražný trojúhelník, fixace rotoru nebo wireless ovládací jednotka.

Vírník GyroMotion je vyráběn pro přepravu dvou osob a směrem vpřed je poháněn spalovacím motorem a tlačnou vrtulí. Na rozdíl od vrtulníku je vírník nadnášen rotorem, který se otáčí prostřednictvím vzduchu narážejícího na lopatky rotoru. Za letu jsou vírníky schopny obratných manévrů a vynikají vysokou bezpečností. Pro pohyb na zemi se aktivuje systém GyroMotion, kdy odpojená tlačná vrtule označená výstražným trojúhelníkem nepředstavuje nebezpečí pro své okolí a pohyb vpřed i vzad je zajištěn elektromotorem umístěným na jednom pojezdovém kole vírníku. Dostatečný dojezdovou kapacitu pro elektromotor zajišťuje možné dobíjení baterií pomocí primárního motoru.

Pro snadnou manipulaci a jednoduchou údržbu systému elektropohonu je elektromotor umístěn na pomocné konstrukci hnaného pojezdového kola. Celá technologie je bezpečně uložená v krytu blatníku pojezdového kola.

GyroMotion je homologovaná technologie pro jízdu vírníku na pozemních komunikacích při dodržení pravidel silničního provozu při maximální rychlosti do 40 km/h.

Začněte létat a jezdit s námi

Naučte se to
a buďte mezi prvními

Zakoupením vírníku s technologií GyroMotion Vaše cesta nezačíná. Pro úspěšný vzlet a ovládání řídících prvků pro jízdu na silnici je nutné absolvovat kurz FlyWay, kde Vás naučíme vše, co je k získání licence nutné.

Specializovaná vírníková škola FlyWay vznikla díky nadšení pro vírníkové létání a nově nabízí zkušenosti i s implementací GyroMotion do vírníku německého dodavatele AutoGyro Cavalon a Calidus. Zájemce, který od života očekává více sportovních zážitků nebo dobrodružství, může svůj život naplnit zcela novými podněty, které obohatí jeho p rofesní i soukromý život. Bezpečnost a luxus, které vírníky s přidanou hodnotou GyroMotion nabízejí, se stanou přidanou hodnotou Vaší osobnosti.

www.flyway.cz

Přihlašte si odběr novinek

a buďte vždy v obraze, co se děje nového