Tradice virníkového létání

AGN Systems s.r.o. navazuje na tradici vírníkového létání na Zlínsku,

které začalo již v roce 1934 jako součást aviatiky firma Baťa. Jednalo se o známý typ Cierva C.30A zakoupený v Anglii, jehož stopy končí v roce 1939 neznámo kde.

Od roku 2011 se vírníkovému létání v Česku dostalo výrazného oživení v podobě výhradního zastoupení strojů německé značky AutoGyro, které zajišťuje společnost Nirvana Systems s.r.o. A obliba alternativního způsobu cestování tak narostla, že vznikla logická otázka, jak postupovat dál.

V roce 2013 se na základě rostoucích zkušeností a zkoumání potřeb vírníkových letců vznikl nápad dostat vírníky na vozovku a nejkratší cestou bylo nepřizpůsobovat auta nebo tříkolky létání, ale upravit vírník tak, aby splňoval technologické i legislativní podmínky v ČR.

Vzniklo GyroMotion!

Prohlédněte si produkty

Česká společnost s vlastními nápady

AGN Systems s.r.o. je českou společností využívající vlastní nápady pro úpravu německých vírníků AutoGyro k provozu na pozemních komunikacích. Zázemí vlastního vývoje, spolupráce s mladými konstruktéry, technology a vysokými školami umožňuje realizovat cíle, které zcela vybočují z běžného vnímání veřejnosti.

Takže proč si nezvolit za cíl zaparkovat vírník uprostřed města?


Váš tým GyroMotion
 

Start your way

Cestování nikdy nebylo jednodušší

Bavte se životem. Naplánujte si své cestování jednoduše a rychle. Parkujte doma a dopravte se na zvolené místo dle vlastní volby – vzduchem nebo po zemi. S GyroMotion budete jezdit i létat rychle a bezpečně.

 

Fly the sky

Leťte přímým směrem bez oklik

Dopravní zácpy na silnicích prostě přeskočte vzduchem. Kochejte se krásnou krajinou a vychutnejte si let plnými doušky. Leťte rychle nebo si nad zajímavými místy zpomalte. Získejte pilotní i řidičské oprávnění najednou ve specializované škole FLYWAY.

 

Ride the road

Létat a zároveň jezdit po silnici je odvěkým snem každého cestovatele.

Nejde to vzduchem? Prostě jeďte po silnici - s GyroMotion budete nepřehlédnutelní. Natankujte u pumpy a opět vzlétněte nad provoz. Využijte ideální nabídky Můj let pro získání licence pro GyroMotion


Poznejte naše produkty

Přihlašte si odběr novinek

a buďte vždy v obraze, co se děje nového